Windows 10 zdarma KONČÍ

Pouhých pár týdnů zbývá do doby, než společnost Microsoft ukončí možnost bezplatného přechodu na operační systém Windows 10. Ukončení možnosti stažení zdarma bude k 29. červenci 2016. Americký softwarový gigant proto přitvrzuje a snaží se nalákat co nejvíce lidí k aktualizaci. Nově tak bude zobrazovat výzvy zakrývající celou obrazovku.

Výzva k přechodu na Windows 10 nově zakryje celou obrazovku.
Uživatel může přímo z obrazovky provést upgrade, nebo aktualizaci odložit na později. V levém dolním rohu se pak ukrývá nenápadná nabídka, prostřednictvím které je možné upgrade zcela odmítnout.

Aktualizace na „desítky“ zdarma platí pro uživatele Windows 7 a Windows 8.1 (případně pro majitele chytrých telefonů s Windows Phone 8.1).

Současná verze operačního systému je na trhu necelý rok, ale už teď je možné Windows 10 označit za nejúspěšnější Windows v historii – běží na více než 350 miliónech zařízení a co víc, samotní uživatelé strávili na platformě Windows 10 přes 135 miliard hodin.

Nové Windows 10 posunují operační systémy dopředu. Kombinace nového počítače a nového operačního systému nezklame nejednoho uživatele. Rychlost samotného startu i chodu je překvapující. Ovládání je odvozeno od starších verzí, takže není vůbec těžké se s novým systémem naučit.

POZOR:

Pokud se chystáte na bezplatný upgrade, důrazně doporučuji kontrolu Vašeho počítače, zda-li nový operační systém zvládne. Vyhnete se tak řadě nepříjemností. Například problémům s ovladači starších komponentů, nebo zhroucení počítače.

Pro kontrolu můžete přinést počítač k nám na prodejnu, nebo stačí jen zavolat, my  Vám rádi poradíme.

 

Komentáře
 1. Rudolf Procházka napsal:

  S pochvalou pro W10 souhlasím a je to opravdu dobré. Má to mnoho nových možností – např. prohlížeč fotografií.

  Doporučuji.

 2. Vladislav napsal:

  W 10 bych nechtěl ani zadarmo a tak jsem je po nabídce, po jednom restartu PC, odmítl. Jenom by MS z lidí tahal peníze, když má náhodou někdo nevyhovující PC, tak přeci nebude kupovat nový, když ten starší ještě funguje…

 3. Jarda napsal:

  Win 10 je celkem zajímavý.Zaráží mě ale když jsem na něj přešel nenašel mi dvd rom.Myslím si že tento produkt by měl toto mít už vychytané.Jinak můžu doporučit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.