Windows 10 zdarma KONČÍ

Pouhých pár týdnů zbývá do doby, než společnost Microsoft ukončí možnost bezplatného přechodu na operační systém Windows 10. Ukončení možnosti stažení zdarma bude k 29. červenci 2016. Americký softwarový gigant proto přitvrzuje a snaží se nalákat co nejvíce lidí k aktualizaci. Nově tak bude zobrazovat výzvy zakrývající celou obrazovku.

Výzva k přechodu na Windows 10 nově zakryje celou obrazovku.
Uživatel může přímo z obrazovky provést upgrade, nebo aktualizaci odložit na později. V levém dolním rohu se pak ukrývá nenápadná nabídka, prostřednictvím které je možné upgrade zcela odmítnout.

Aktualizace na „desítky“ zdarma platí pro uživatele Windows 7 a Windows 8.1 (případně pro majitele chytrých telefonů s Windows Phone 8.1).

Současná verze operačního systému je na trhu necelý rok, ale už teď je možné Windows 10 označit za nejúspěšnější Windows v historii – běží na více než 350 miliónech zařízení a co víc, samotní uživatelé strávili na platformě Windows 10 přes 135 miliard hodin.

Nové Windows 10 posunují operační systémy dopředu. Kombinace nového počítače a nového operačního systému nezklame nejednoho uživatele. Rychlost samotného startu i chodu je překvapující. Ovládání je odvozeno od starších verzí, takže není vůbec těžké se s novým systémem naučit.

POZOR:

Pokud se chystáte na bezplatný upgrade, důrazně doporučuji kontrolu Vašeho počítače, zda-li nový operační systém zvládne. Vyhnete se tak řadě nepříjemností. Například problémům s ovladači starších komponentů, nebo zhroucení počítače.

Pro kontrolu můžete přinést počítač k nám na prodejnu, nebo stačí jen zavolat, my  Vám rádi poradíme.

 

Komentáře

 • Jarda 05.10.2016 16:36

  Win 10 je celkem zajímavý.Zaráží mě ale když jsem na něj přešel nenašel mi dvd rom.Myslím si že tento produkt by měl toto mít už vychytané.Jinak můžu doporučit.

 • Vladislav 18.07.2016 17:20

  W 10 bych nechtěl ani zadarmo a tak jsem je po nabídce, po jednom restartu PC, odmítl. Jenom by MS z lidí tahal peníze, když má náhodou někdo nevyhovující PC, tak přeci nebude kupovat nový, když ten starší ještě funguje…

 • Rudolf Procházka 16.07.2016 12:03

  S pochvalou pro W10 souhlasím a je to opravdu dobré. Má to mnoho nových možností – např. prohlížeč fotografií.

  Doporučuji.

  • Vladislav 07.10.2016 14:08

   A W 7 prohlížeč fotografií nemá?

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole.