Naši zákazníci

Získejte 3 jednoduché kroky k vlastní chytré domácnosti

 • Dozvíte se, jak vytvořit kvalitní a rychlou domácí síť.
 • Dozvíte se, jak ovládat svůj domov odkudkoliv.
 • Ukážeme Vám, co vše se dá použít v ovládání chytré domácnosti.
 • Připravte se na budoucí "internet věcí" díky našim radám.
 • Díky tomuto článku navíc dostanete průzkum Vaší domací sítě zdarma.
 • Zadejte svou emailovou adresu a já Vám návody hned zdarma pošlu.

Něco málo o nás

Jsme tu pro vás více jak 10 let. Připojili jsme k internetu více jak 1000 uživatelů. Opravili a prodali jsme nespočet počítačů a notebooků. Postavili jsme více jak 100 přístupových bodů k internetu. Namontovali přes 40 kamer.... a dost chlubení, to stejně nikoho nezajímá.

Důležité je co teď konkrétně pro Vás můžeme udělat a čím konkrétně vám můžeme být prospěšní. Takže nyní jsme tu pro Vás, abychom se postarali o Vaše počítače, připojili Vás k internetu a postarali se o bezpečí Vašich dat. Zkrátka jsme tu, aby jste se mohli vždy na koho obrátit, pokud budete potřebovat cokoli v oblasti IT. 

Reference

Asi před rokem jsem firmu oslovila kvůli zapojení internetu. Jsem velmi spokojená. Na netu jsem denně a pracuji s notebookem. Kdykoli potřebuji nebo mám nějaký problém, firma ho rychle vyřeší, takže mohu bez problému pracovat. Také využívám jejich službu PCage Cloud která zálohuje důležitá data a díky tomu jsou v bezpečí. Díky kluci.

Andrea Novotnájednatelka společnosti, AnnKas s.r.o.

Již více než sedm let jsem spokojeným zákazníkem WIA, používám službu WIA 5G Plus. Jsem spokojen nejen s kvalitou 10Mbitového připojení, ale i s úrovní služeb ve chvílích potíží. Zákaznické linka podpory je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu, vzhledem k napojení vzduchem se během doby užívání služeb vyskytly několikrát problémy, ale byly vždy velmi rychle a kvalifikovaně odstraněny. Zároveň v případě, že bylo nutné proměření linky nebo cokoli dalšího, vždy se ozval pracovník WIA tak, jak bylo slíbeno. Svého poskytovatele služeb bych opravdu neměnil.

Vladimír Sassmannspolumajitel, Statek Pod kalvárií

Firma PCage v našem městě zajišťovala kamerový systém a musím říci, že odvedli dobrou práci. Vybrané kamery jsou spolehlivé, velice ostré a používají moderní rozhraní. Díky nim je naše město zase o něco modernějším místem.

Pavel Kundrátstarosta města Úštěk

Vaše názory

Napište vše co Vás napadne. Jak jste s námi spokojeni, klidně i nespokojeni.

Protože jen tak Vám můžeme nabídnout lepší služby a jenom tak se můžeme dál vyvíjet.

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole.

  * povinné pole, souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Vyhrajte vyhlídkový let, mobilní telefon a spoustu dalších cen.

  Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky.